Sice vypadá jako myčka

Hana z Brna vyzkoušela na doporučení své zubní hygienistky elektrický kartáček OO. Nejprve se jí kvůli neobvyklému vzhledu kartáčku moc nechtělo, ale dnes už ho používá celá její rodina.


Zubní hygienistka Lucie Nováková z Brna používá elektrický zubní kartáček OO a doporučuje ho i svým pacientům. "Doporučuji ho všem, ale třeba pacientům s fixními rovnátky pomáhá opravdu jako nic jiného," říká.

Mezi Luciiny pacientky patří i Hana, Michaela a Věra. Každou trápí jiné problémy se zuby, všem je ale pomáhá zvládat kartáček OO.


Čištění rovnátek? Bez problému!


Michaela nosí rovnátka a jejich čištění ji dlouhodobě obtěžovalo. Kdo rovnátka někdy nosil, ví, o čem mluvíme. Vyčistit všechny drátky a zámečky je s klasickým kartáčkem náročné a s rotačním elektrickým kartáčkem přímo nemožné.

Hygienistka Michaelu kvůli nedostatečnému čištění rovnátek často kárala, pak jí ale poradila kartáček OO. "Díky dvěma hlavicím a rotování kartáčků je vyčištění zámečků brnkačka," chválí si Michaela.


Kartáček pro celou rodinu


Hana si kartáček koupila kvůli efektivnímu čištění zadní strany zubů. "Paní Nováková se mě pořád snažila naučit čištění Bassovou metodou, ale mně to s normálním kartáčkem prostě nešlo," popisuje Hana, Nakonec jí hygienistka doporučila kartáček OO, který byl pro čištění Bassovou metodou přímo navržen.

Hana neobvyklému kartáčku nejdříve nevěřila, její problém ale vyřešil. "Sice vypadá jako myčka na auto, ale zuby čistí skvěle," shrnuje. Hygienistka Lucie potvrzuje, že se Hana zbavila zubního plaku i ze zadní strany zubů.

Kartáček se zalíbil i Haniným dětem a tak jim přikoupila náhradní hlavice. Kartáček OO nakonec začal používat i její manžel a zbavil se tak vleklého problému s krvácením dásní.

Vyčistí i zubní náhrady


Věra má zubní náhradu a kartáčku OO zpočátku nedůvěřovala stejně jako Hana. "Chvíli mi trvalo, než jsem si na způsob čištění zvykla, ale teď bych kartáček za jiný nevyměnila," přiznává aktivní důchodkyně.

Právě na čištění zubních náhrad je kartáček OO ideální. Dostane se i do těžko dostupných míst a je šetrný k dásním. Vyzkoušejte ho také!